Breaks Division 2

DivNameBreakVenueOpponent
Division 2Robert Marshall 112Fulwood BlueVic Walmsley
Division 2Robert Marshall100Fulwood BlueDave Baxendale
Division 2Robert Marshall93Lea Social Andy Dennis
Division 2Robert Marshall 85Lostock Cons AArthur Cooke
Division 2Jason Bradley71Elite EVic Walmsley
Division 2Robert Marshall63Fulwood BlueLiam Taylor
Division 2Robert Marshall 62Fulwood BlueMartin Sutton
Division 2Robert Marshall 57Fulwood BluePhil Pearson
Division 2James Peoples 53Deepdale LabourVic Walmsley
Division 2Robert Marshall 53St GerardsGeoff Wilkinson
Division 2Craig Davis 53Deepdale LabourSteven Hunt
Division 2Clive Bond 52Grimsargh ClubAlan Bolan
Division 2Dave Eastham50New LongtonDave Birtles
Division 2Craig Davis50Lostock Cons ATom Heaps
Division 2Robert Marshall50New LongtonVic Walmsley
Division 2Adam Searle48Lostock Cons AGary Dewhurst
Division 2Andy Clough 48St Anthonys BHoward Hodson
Division 2Gareth Millward 48Fulwood BlueThomas Eastham
Division 2Jason Bradley47Elite EPeter Sayer
Division 2Craig Davis 47Lea SocialChris Topping
Division 2Paul Hindle46St Wilfrids ALayton Fisher
Division 2Robert Marshall46Fulwood BlueWayne Creer
Division 2Robert Marshall46St Wilfrids APhil Smith
Division 2Craig Davis 46Deepdale LabourMark Parkinson
Division 2Ryan Kellett46Grimsargh ClubDarren Platt
Division 2Robert Marshall45St GerardsClive Bond
Division 2Jason Bradley45Elite ELayton Fisher
Division 2Tony Porter 45Acregate ALee Standing
Division 2Howard Hodson44Deepdale LabourCraig Davis
Division 2Jason Stafford43Grimsargh ClubJohn Mulcahy
Division 2Tom Heaps43Lostock Cons AJohn Paul O'Donnell
Division 2Lewis Almond41Deepdale LabourJames Peoples
Division 2Mark Parkinson 41St Wilfrids AJohn Mulcahy
Division 2Robert Marshall 41Fulwood BluePhil Pearson
Division 2Jason Stafford 41New LongtonSam Leeming
Division 2Sam Worden40Grimsargh ClubJoe Kenyon
Division 2Sam Worden40Grimsargh ClubJoe Kenyon
Division 2Liam Foley40Deepdale LabourChris Topping
Division 2Liam Foley 40Lea SocialPhil Pearson
Division 2Ken Ogden 40St Wilfrids ALayton Fisher
Division 2Dave Eastham39Euxton Inst.Duncan Wilkinson
Division 2Jason Bradley39Elite EHoward Hodson
Division 2Andrew Evans39St Anthonys BAlan O'Rourke
Division 2Lewis Almond 39Lostock Cons ASteve Atkin
Division 2Ryan Kellett 39Fulwood BlueDave Birtles
Division 2Dave Billington39Eccleston AChris Hoare
Division 2Alan O'Rourke39Acregate AJoe Kenyon
Division 2Tom Howarth38St Wilfrids AKatie McNamara
Division 2Mark Parkinson 38St Wilfrids AArthur Cooke
Division 2Mark Parkinson 38St GerardsClive Bond
Division 2Gareth Millward38Fulwood BluePaul Dalton
Division 2Liam Foley37St Wilfrids AAndy Sanderson
Division 2Andy Sanderson 37St Wilfrids APete Addison
Division 2Phil Smith 37St Wilfrids AJason Bradley
Division 2Matthew Hall36St Anthonys BBilly Thorpe
Division 2Ray Miller36New LongtonJohn Anderton
Division 2Craig Davis36St GerardsMatthew Hall
Division 2James Peoples36St GerardsGeoff Wilkinson
Division 2Richard Mason36St Anthonys BAndy Clough
Division 2Phil Cook35Fulwood BlueRichard Mason
Division 2Jason Bradley35Elite EAndy Clough
Division 2Andrew Evans35St Anthonys BDave Eastham
Division 2Craig Davis 35Deepdale LabourDave Birtles
Division 2Adam Searle 35New LongtonJohn Hilton
Division 2Jason Bradley 34Lostock Cons AHoward Hodson
Division 2Gareth Millward 34Deepdale LabourDanny Dolan
Division 2Liam Foley 34Grimsargh ClubSam Worden
Division 2Andy Sanderson 34St Anthonys BMick Rainford
Division 2Craig Crossley 34Acregate AMichael Johnson
Division 2Ryan Kellett34Fulwood BluePaul Hindle
Division 2Robert Marshall33New LongtonVic Walmsley
Division 2Mick Jolly33Deepdale LabourGary Dewhurst
Division 2Greg Leeming 33Lea SocialGary Dewhurst
Division 2Mick Jolly32Deepdale LabourSam Worden
Division 2Chris Brierley32Grimsargh ClubAlan Bolan
Division 2Michael Johnson32St GerardsClive Bond
Division 2Gareth Millward32Euxton Inst.Ryan Walkden
Division 2Andrew Evans32St Anthonys BBill Haydon
Division 2Ryan Kellett32Fulwood BluePaul Jnr. Worden
Division 2Ken Ogden32Elite ELiam Taylor
Division 2Liam Foley 32Deepdale LabourJason Stafford
Division 2Mick Jolly 32Deepdale LabourPaul Dalton
Division 2John Hilton 32St GerardsClive Bond
Division 2Andy Clough 32St Anthonys BAdam Searle
Division 2Dave Birtles 32New LongtonMartin Sutton
Division 2Ryan Walkden 32Wilbraham APaul Jnr. Worden
Division 2Richard Mason32Fulwood BlueMike Steel
Division 2Lewis Almond31Elite ESteve Atkin
Division 2Matthew Hall31St Anthonys BBilly Thorpe
Division 2Jason Bradley31St GerardsGeoff Wilkinson
Division 2Craig Crossley 31St GerardsMatthew Hall
Division 2Jason Bradley 31Lostock Cons AHoward Hodson
Division 2Tom Howarth 31St Wilfrids AMichael O'Sullivan
Division 2Alan O'Rourke 31Deepdale LabourSteve Hall
Division 2Phil Smith31Euxton Inst.Ste Pressler
Division 2Michael Johnson30Acregate AJason Bradley
Division 2Tom Howarth30St Wilfrids AMick Rainford
Division 2Ian Hodges30New LongtonEamonn Macken
Division 2Lewis Almond30Deepdale LabourJames Peoples
Division 2Gary Dewhurst30New LongtonJason Stafford
Division 2Andrew Evans30Grimsargh ClubAlan Bolan
Division 2Lewis Almond 30Elite ELee Standing
Division 2Andy Sanderson 30St Wilfrids ALewis Almond
Division 2Anthony Talbot 30Deepdale LabourIan Hodges
Division 2Michael Johnson 30St Anthonys BPaul Dalton
Division 2Gareth Millward 30Wilbraham AAdrian Allen
Division 2Ryan Cromie29Acregate AJay Caunce
Division 2Gareth Millward29Fulwood BlueIan Hodges
Division 2Howard Hodson29Lostock Cons AAdam Smith
Division 2Andrew Evans29Acregate AThomas Eastham
Division 2Tony Porter29Grimsargh ClubMick Rainford
Division 2Jason Stafford 29New LongtonSam Leeming
Division 2Mark Parkinson 29St Wilfrids AArthur Cooke
Division 2John Paul O'Donnell 29Elite EMartin Sutton
Division 2James Peoples29Deepdale LabourArthur Cooke
Division 2Liam Foley29Deepdale LabourSteve Atkin
Division 2Steve Atkin 29Lostock Cons ATony Porter
Division 2Alan O'Rourke 29Lea SocialAdam Searle
Division 2Lewis Almond29Lea SocialGraeme Clarkson
Division 2Ryan Kellett28Fulwood BlueMatthew Hall
Division 2Matthew Hall28St GerardsJohn Mulcahy
Division 2Jason Bradley28Grimsargh ClubTony Porter
Division 2Lewis Almond28New LongtonJohn Hilton
Division 2Mark Parkinson28St Wilfrids ADanny Dolan
Division 2Jason Stafford28New LongtonRyan Walkden
Division 2Lee Standing28Acregate AJohn Hilton
Division 2Jason Bradley28Deepdale LabourMick Jolly
Division 2Sam Worden28Grimsargh ClubPaul Hindle
Division 2Alan O'Rourke 28Grimsargh ClubAlan Bolan
Division 2Sam Worden28Grimsargh ClubRichard Mason
Division 2Lee St.Louis 28Acregate AAdrian Allen
Division 2Craig Crossley27Euxton Inst.Geoff Wilkinson
Division 2Jason Bradley27Elite EPeter Sayer
Division 2Robert Marshall27Elite ELewis Almond
Division 2Sam Worden27Grimsargh ClubRicky Parkinson
Division 2Joe Kenyon27Euxton Inst.Dave Eastham
Division 2James Peoples27St Anthonys BBilly Thorpe
Division 2Dave Baxendale27New LongtonGraham Woof
Division 2Robert Marshall27Fulwood BlueWayne Creer
Division 2Jason Stafford27New LongtonRyan Kellett
Division 2Andy Sanderson27St Wilfrids ASte Pressler
Division 2Sam Worden27Wilbraham AMark Weyer
Division 2Gary Dewhurst27Lostock Cons ASteve Hall
Division 2Iain Randell 27St GerardsGeoff Wilkinson
Division 2Francis Gregory 27Elite ETerry Snr Parkinson
Division 2Mick Jolly 27Deepdale LabourMatthew Hall
Division 2Michael O'Sullivan 27Lea SocialAndy Dennis
Division 2Stu Kenyon27Deepdale LabourDanny Dolan
Division 2Sam Leeming27St GerardsMatthew Hall
Division 2Robert Marshall27Fulwood BlueLiam Taylor
Division 2Gareth Millward26Lea SocialGraeme Clarkson
Division 2Lee St Louis26Grimsargh ClubAlan Bolan
Division 2Lee St.Louis26Grimsargh ClubAlan Bolan
Division 2Clive Bond26St Wilfrids ALiam Taylor
Division 2James Peoples26St GerardsGeoff Wilkinson
Division 2Jason Bradley26Deepdale LabourMick Jolly
Division 2Vic Walmsley26St Anthonys BPaul Dalton
Division 2Martin Taylor 26Fulwood RedJohn Ratcliffe
Division 2Danny Dolan 26Grimsargh ClubTony Porter
Division 2Sam Leeming 26St Anthonys BPeter Hardman
Division 2Tom Heaps26Deepdale LabourAnthony Talbot
Division 2Andrew Evans26St Anthonys BTak Yeung
Division 2Craig Crossley 26Euxton Inst.Billy Thorpe
Division 2Phil Smith 26St GerardsCliff Burnett
Division 2Alan O'Rourke 26Lea SocialAdam Searle
Division 2Geoff Wilkinson26St GerardsSteve Atkin
Division 2Richard Mason26Fulwood BluePhil Smith
Division 2Mark Parkinson25St Wilfrids ADave Birtles
Division 2Robert Marshall25Lea SocialAndy Dennis
Division 2James Peoples25Deepdale LabourPaul Jnr. Worden
Division 2Mark Parkinson25Grimsargh ClubDarren Platt
Division 2James Peoples25New LongtonRay Miller
Division 2Lee Standing25Acregate ATom Heaps
Division 2Ryan Walkden25Fulwood BlueGareth Millward
Division 2Terry Snr Parkinson25Elite EMick Rainford
Division 2Alan Bolan25Fulwood BlueRichard Mason
Division 2Phil Cook25St GerardsBilly Copp
Division 2Andy Sanderson25St Wilfrids AGareth Millward
Division 2Andy Sanderson25St Wilfrids AGareth Millward
Division 2James Peoples25Deepdale LabourKenny Sutton
Division 2Matthew Hall 25St GerardsCraig Crossley
Division 2Mick Jolly 25Deepdale LabourJohn Anderton
Division 2Stu Kenyon 25St GerardsIan Hodges
Division 2Jason Stafford 25New LongtonAndy Sanderson
Division 2Mick Rainford 25St Anthonys BTom Heaps
Division 2Tom Howarth 25New LongtonVic Walmsley
Division 2Jason Bradley 25Elite EJoe Kenyon
Division 2Jason Bradley 25Elite EJoe Kenyon
Division 2Mick Jolly 25Deepdale LabourJohn Hilton
Division 2Dave Baxendale 25Lostock Cons AGary Dewhurst
Division 2Arthur Cooke 25Lostock Cons AThomas Eastham
Division 2Richard Mason 25Fulwood BlueMichael Johnson
Division 2Phil Smith 25St Wilfrids AGary Dewhurst
Division 2Lewis Almond 25New LongtonIain Randell
Division 2Chris Topping 25St Anthonys BPaul Dalton
Division 2Lee Standing 25Fulwood BlueJohn Anderton
Division 2Sam Leeming25St Wilfrids ACarl Howarth
Division 2Howard Hodson 25Lostock Cons AWayne Creer
Division 2Andy Clough 25Euxton Inst.Dave Howarth
Division 2John Barlow 25St Wilfrids AMark Parkinson
Division 2Pete Addison25St Anthonys BGeoff Hindle