Breaks – Overall

DivNameBreakVenueOpponent
Division 1Craig Millward124Elite CTommy Taylor
Division 2Robert Marshall 112Fulwood BlueVic Walmsley
Division 1Leigh Robinson101Eccleston AMike Burke
Division 2Robert Marshall100Fulwood BlueDave Baxendale
Division 2Robert Marshall93Lea Social Andy Dennis
Division 1Chris Norbury 92Eccleston AAlex Caunce
Division 2Robert Marshall 85Lostock Cons AArthur Cooke
Division 1Chris Norbury85Greenlands AJason Crossley
Division 1Rob Dodd 82Brownedge BlueJohn Ratcliffe
Division 1Johnny Wignall76Brownedge RedAnthony Beasley
Division 1John Foster73Freckleton APeter Cross
Division 1Jason Tart73Elite BMark McDonough
Division 1James Cahill 73Greenlands APaul Woodruff
Division 1Johnny Wignall 72Elite AAndy Pickering
Division 2Jason Bradley71Elite EVic Walmsley
Division 1Nishant Barot71Freckleton ASheldon Ward
Division 1Farahk Ajaib 70Elite CCarl Bromley
Division 1Chris Norbury 70Elite AJason Hill
Division 1Ashley Hudson69St Georges ADean Holding
Division 1Stephen Rowlings 69Brownedge RedMatthew Brown
Division 1Farahk Ajaib 69Brownedge BlueKeith Farrinton
Division 1Ben Messent68Brownedge BluePaul Taylor
Division 1Chris Hoare68Eccleston ALee Cromie
Division 1Lee Martin67Broughton ADave Whalley
Division 4Jason Smith65Lostock Cons BStewart Westray
Division 1Matthew Brown 65Greenlands ALee Cromie
Division 1Darren Riley65New Meadow St AGraham Marsden
Division 1Dave Whalley63Broughton ALeigh Robinson
Division 1Leigh Robinson63Elite BTerry Jnr Parkinson
Division 1John Hoyle 63Fulwood RedMehl Singh
Division 2Robert Marshall63Fulwood BlueLiam Taylor
Division 1Paul Hamriding62Brownedge RedSteve Roscoe
Division 2Robert Marshall 62Fulwood BlueMartin Sutton
Division 4Jason Smith 62Acregate BNathan Moss
Division 3Ross Stevens61St Georges BJohn Dougan
Division 1Rob Dodd60Fulwood RedAndy Booker
Division 1Adrian Wilding59Freckleton APeter Cross
Division 3Ben Robinson58Ansdell Inst.John Morris
Division 4Jason Smith58Whittingham BDave McKay
Division 1Craig Millward57Elite CTerry Worden
Division 1Aaron Cooper57St Georges ALee Martin
Division 2Robert Marshall 57Fulwood BluePhil Pearson
Division 4Jason Smith57New Meadow Sreet BJohn Murray
Division 1Stephen Galbraith56Broughton ATerry West
Division 1Leigh Robinson56Greenlands ANathan James
Division 1John Foster 55Elite BSheldon Ward
Division 1Steve Cody 55Greenlands AChris Borwick
Division 1Leigh Robinson55Brownedge BlueRob Dodd
Division 1Farahk Ajaib54Elite CBarry Doherty
Division 1Lee Bridge53St Georges AStuart Almond
Division 1Jason Crossley 53Greenlands AStephen Galbraith
Division 1Jason Tart 53Broughton ALuke Sullivan
Division 1Lee Martin 53St Georges AMike Burke
Division 2James Peoples 53Deepdale LabourVic Walmsley
Division 1Alan Waring 53Eccleston APaul Woodruff
Division 1Paul Woodruff 53St Gregorys AMatthew Brown
Division 1Andy Booker 53Fulwood RedLee Bridge
Division 2Robert Marshall 53St GerardsGeoff Wilkinson
Division 1Aaron Cooper 53Brownedge BlueSteve Almond
Division 2Craig Davis 53Deepdale LabourSteven Hunt
Division 1Stephen Rowlings52Eccleston AMike Burke
Division 1Jack Dadey52Brownedge BluePaul Taylor
Division 1Adrian Wilding52St Gregorys AMick Wignall
Division 1Paul Woodruff52St Georges ALee Bridge
Division 3Andy Brady 52LonsdalePaul Garstang
Division 1Terry Jnr Parkinson 52Eccleston AChris Hoare
Division 2Clive Bond 52Grimsargh ClubAlan Bolan
Division 1Steve Whalley52Elite CJohnny Wignall
Division 1Simon Robertson51Brownedge RedStephen Galbraith
Division 1Gordon Yates 51St Georges ACarl Bromley
Division 1Leigh Robinson 51Greenlands ABen Messent
Division 1Luke Sullivan50Freckleton AMark McDonough
Division 1Jack Dadey50Fulwood RedGary Adamson
Division 1Dave Whalley50Brownedge BlueKeith Farrinton
Division 2Dave Eastham50New LongtonDave Birtles
Division 1Chris Norbury50Elite ANev Whalley
Division 2Craig Davis50Lostock Cons ATom Heaps
Division 2Robert Marshall50New LongtonVic Walmsley
Division 4Pete Oddy50Moor ParkPeter North
Division 1Stephen Rowlings50Elite CScott Haydon
Division 1Chris Norbury 50Elite AStephen Galbraith
Division 1Dave Whalley 50New Meadow St AJohn Ratcliffe
Division 1Johnny Wignall 50Elite AMick Wignall
Division 1Lee Bridge50St Georges AName
Division 1Mike Burke50New Meadow St ARob Fairley
Division 1Jason Tart49Broughton APaul Deauville
Division 1Chris Norbury49Elite ALee Martin
Division 1Ben Messent49Freckleton AJohn Hoyle
Division 3Neil Curtis 49Ansdell Inst.Sheldon Cromie
Division 4Dave Jolly 49Acregate BTony Brown
Division 1Jack Dadey 49St Georges ABrandon Crook
Division 1Craig Millward49St Georges ADean Holding
Division 1Brandon Crook48Eccleston AChris Gill
Division 1Akani Songsermsawad48Broughton ADave Whalley
Division 1Brian Mangan48St Gregorys AJohn Greenwood
Division 1Aaron Cooper48Brownedge BlueBen Snape
Division 1Johnny Wignall48Elite ADarren Riley
Division 2Adam Searle48Lostock Cons AGary Dewhurst
Division 2Andy Clough 48St Anthonys BHoward Hodson
Division 2Gareth Millward 48Fulwood BlueThomas Eastham
Division 1Ben Messent 48St Gregorys AScott Haydon
Division 1Akani Songsermsawad47Broughton ADave Whalley
Division 2Jason Bradley47Elite EPeter Sayer
Division 1Dave Southworth47Broughton AJason Crossley
Division 1Lee Martin47St Georges ABrian Mangan
Division 2Craig Davis 47Lea SocialChris Topping
Division 2Paul Hindle46St Wilfrids ALayton Fisher
Division 2Robert Marshall46Fulwood BlueWayne Creer
Division 1John Foster46Elite BBrandon Crook
Division 1Terry Jnr Parkinson46Elite BLee Martin
Division 2Robert Marshall46St Wilfrids APhil Smith
Division 1Jack Dadey 46Elite BMehl Singh
Division 2Craig Davis 46Deepdale LabourMark Parkinson
Division 1Brian Mangan 46Elite ATerry Rowley
Division 2Ryan Kellett46Grimsargh ClubDarren Platt
Division 1Jack Dadey46Elite BGraham Marsden
Division 1Rob Dodd46Brownedge BlueAlan Waring
Division 1Terry Jnr Parkinson45Elite BAlan Waring
Division 2Robert Marshall45St GerardsClive Bond
Division 2Jason Bradley45Elite ELayton Fisher
Division 1John Hoyle45Greenlands ALee Cromie
Division 3Andy Brady45Bamber Bridge Cons.Brendan Nickson
Division 1Mark Slattery45Brownedge RedMatthew Brown
Division 1Farahk Ajaib 45Elite CBen Messent
Division 1John Foster45Elite BJohn Snape
Division 2Tony Porter 45Acregate ALee Standing
Division 1Graham Marsden 45St Gregorys ANishant Barot
Division 1John Snape44New Meadow St AMartin Harewood
Division 1Farahk Ajaib44Broughton APeter Billington
Division 1Chris Hoare44Elite ATerry Rowley
Division 4Dave Jolly44Deepdale JoesMartin Bain
Division 1Brian Mangan 44St Gregorys ASteve Berry
Division 1Scott Haydon 44New Meadow St ADave Southworth
Division 1James Cahill 44Greenlands ASteve Roscoe
Division 2Howard Hodson44Deepdale LabourCraig Davis
Division 4Jason Smith44Whittingham BDave McKay
Division 1Adrian Wilding44Elite AMick Wilson
Division 1Peter Cross44Elite AJohnny Wignall
Division 1Danny Blair43Elite AMartin Harewood
Division 3Joe Murphy43Wilbraham BMark Aspden
Division 2Jason Stafford43Grimsargh ClubJohn Mulcahy
Division 1Craig Millward43Broughton AStephen Galbraith
Division 1Paul Woodruff43New Meadow St AMartin Harewood
Division 1Danny Blair 43Elite APaul Woodruff
Division 3Ross Stevens 43St Anthonys AStuart Laytham
Division 3Ross Stevens 43St Anthonys AStuart Laytham
Division 1Stephen Rowlings 43Brownedge BlueAshley Hudson
Division 3Brendan Nickson43Bamber Bridge Cons.Tony Reynolds
Division 2Tom Heaps43Lostock Cons AJohn Paul O'Donnell
Division 4Mick Warburton42Whittingham BGraham Johnson
Division 1John Hoyle42Brownedge BlueRob Dodd
Division 1Lee Martin42St Georges ASteve Roscoe
Division 1Rob Dodd42Elite AJohnny Wignall
Division 1Nev Whalley42Elite CSteve Almond
Division 1Chris Borwick 42Greenlands ATerry Worden
Division 1Matthew Brown 42Brownedge RedKeith Farrinton
Division 1Brian Mangan 42St Gregorys AAaron Cooper
Division 1Matthew Lawrenson41Eccleston ALee Bridge
Division 1Lee Cromie41Broughton ASam Cornall
Division 1Dean Holding41St Georges AScott Haydon
Division 1Adrian Wilding41Elite AJohn Nelson
Division 2Lewis Almond41Deepdale LabourJames Peoples
Division 3Tony Reynolds41St Anthonys AGary Martin
Division 2Mark Parkinson 41St Wilfrids AJohn Mulcahy
Division 1John Foster41Elite BJohn Snape
Division 2Robert Marshall 41Fulwood BluePhil Pearson
Division 1Mike Burke 41Eccleston APaul Hamriding
Division 2Jason Stafford 41New LongtonSam Leeming
Division 1Alan Waring41Eccleston ASam Cornall
Division 3Alex Connolly41Bamber Bridge Cons.Martin Hall
Division 3Alex Connolly40Bamber Bridge ConsMick Ince
Division 1Nev Whalley40St Gregorys APaul Woodruff
Division 1Stephen Rowlings40Elite CSteve Cody
Division 1Ashley Hudson40Brownedge BlueStephen Galbraith
Division 1John Hoyle40St Georges ABarry Doherty
Division 2Sam Worden40Grimsargh ClubJoe Kenyon
Division 2Sam Worden40Grimsargh ClubJoe Kenyon
Division 1Terry Jnr Parkinson40New Meadow St ARob Fairley
Division 2Liam Foley40Deepdale LabourChris Topping
Division 3David Townley40St Anthonys ANeil Bucklitch
Division 1Craig Millward40Broughton AStephen Galbraith
Division 1Luke Sullivan 40Broughton AJason Tart
Division 1Terry Rowley 40Elite ATerry Jnr Parkinson
Division 1Danny Blair 40Elite AJack Dadey
Division 1Steve Berry40Brownedge RedBarry Johnson
Division 2Liam Foley 40Lea SocialPhil Pearson
Division 2Ken Ogden 40St Wilfrids ALayton Fisher
Division 3Jack Lindsay 40Acregate BRyan Killeen
Division 2Dave Eastham39Euxton Inst.Duncan Wilkinson
Division 2Jason Bradley39Elite EHoward Hodson
Division 1Brian Mangan39Brownedge RedAnthony Beasley
Division 2Andrew Evans39St Anthonys BAlan O'Rourke
Division 1Gary Snape39St Gregorys APaul Hamriding
Division 1Dave Southworth39Elite BAndy Pickering
Division 3Ben Robinson39Bamber Bridge Cons.Ben Jackson
Division 1Mike Burke39Broughton APeter Billington
Division 4Dave Jolly39Deepdale JoesMartin Bain
Division 2Lewis Almond 39Lostock Cons ASteve Atkin
Division 4Dave Jolly 39Lostock Cons BMartin Woods
Division 1Chris Borwick 39Greenlands AAndy Pickering
Division 1John Foster 39Greenlands AJason Crossley
Division 1Nigel Holmes 39Elite BRob Dodd
Division 1Nigel Holmes 39Elite BRob Dodd
Division 3Tony Bennett 39St EdwardsDave Worden
Division 2Ryan Kellett 39Fulwood BlueDave Birtles
Division 1Leigh Robinson 39Greenlands ATommy Taylor
Division 1Andy Booker 39Fulwood RedSheldon Ward
Division 1Andy Booker 39Fulwood RedSheldon Ward
Division 1Rob Dodd 39St Gregorys AMick Wignall
Division 2Dave Billington39Eccleston AChris Hoare
Division 1Gary Adamson39Broughton ASam Cornall
Division 2Alan O'Rourke39Acregate AJoe Kenyon
Division 1Aaron Cooper38New Meadow St AScott Haydon
Division 1Rob Dodd38Brownedge BlueRussel Large
Division 1Barry Doherty38Broughton ADave Southworth
Division 1Lee Martin38St Georges AGraham Marsden
Division 2Tom Howarth38St Wilfrids AKatie McNamara
Division 1Johnny Wignall38Elite ADarren Riley
Division 3Steve Morris38Ansdell Inst.Bob Cartmell
Division 1Chris Norbury38Elite AJason Crossley
Division 4George Hesmondhalgh 38Elite FBradley Simpson
Division 1Chris Norbury 38Brownedge BlueJake Robinson
Division 1Chris Borwick 38Greenlands AAndy Pickering
Division 2Mark Parkinson 38St Wilfrids AArthur Cooke
Division 3Martin Fleetwood 38Ansdell Inst.Rick Beesley
Division 2Mark Parkinson 38St GerardsClive Bond
Division 1Leigh Robinson38Greenlands ADarren Eccles
Division 1Lee Cromie38Greenlands AJohnny Wignall
Division 2Gareth Millward38Fulwood BluePaul Dalton
Division 1Steve Berry37Elite BAndy Pickering
Division 1Steve Cody37Fulwood RedJohn Gibson
Division 4Matt Nicholas37Whittingham BGraham Johnson
Division 2Liam Foley37St Wilfrids AAndy Sanderson
Division 1Luke Sullivan37Eccleston ADarren Riley
Division 3Nathan James37Freckleton AMehl Singh
Division 2Andy Sanderson 37St Wilfrids APete Addison
Division 1Chris Norbury 37Elite AStephen Galbraith
Division 1Chris Norbury 37New Meadow St ABob Whittle
Division 1Chris Norbury 37New Meadow St ABob Whittle
Division 1Rob Dodd 37Broughton APeter Billington
Division 1Graham Marsden 37Brownedge BlueAlan Jackson
Division 1Leigh Robinson 37Elite CFarahk Ajaib
Division 3Shane Beck 37St EdwardsFrank Hastie
Division 1John Snape 37Brownedge RedSimon Robertson
Division 2Phil Smith 37St Wilfrids AJason Bradley
Division 3Andy Brady 37LonsdaleSte Crook
Division 1Paul Woodruff37St Gregorys ALee Martin
Division 1Jack Dadey37Elite BRoger Brakewell
Division 1Lee Martin37St Georges APaul Latham
Division 1Jason Crossley36Broughton ADave Southworth
Division 1Akani Songsermsawad36Broughton ADave Whalley
Division 4Jason Smith3655th Club BlackFeroz Clarkson
Division 4Dave Jolly36Ashton BC BNathan Moss
Division 3Andy Brady36LonsdaleRick Beesley
Division 1Steve Whalley36Elite CSteve Berry
Division 2Matthew Hall36St Anthonys BBilly Thorpe
Division 3Ben Robinson36St Georges BMarcus Crook
Division 1Lee Martin36St Georges AGraham Marsden
Division 2Ray Miller36New LongtonJohn Anderton
Division 1Leigh Robinson36Fulwood RedGary Adamson
Division 2Craig Davis36St GerardsMatthew Hall
Division 2James Peoples36St GerardsGeoff Wilkinson
Division 2Richard Mason36St Anthonys BAndy Clough
Division 1Nishant Barot 36Eccleston ACarl Bromley
Division 1Dean Holding 36Freckleton ALuke Sullivan
Division 1Craig Millward 36Elite CLee Cromie
Division 1Steve Berry 36Freckleton AChris Hoare
Division 1Leigh Robinson 36Greenlands ATommy Taylor
Division 1Alan Waring 36Eccleston AAdrian Wilding
Division 1Terry Jnr Parkinson36Elite BPaul Woodruff
Division 4Mick Warburton36Deepdale JoesJack Crank
Division 2Phil Cook35Fulwood BlueRichard Mason
Division 1Brandon Crook35St Georges ATerry Worden
Division 3Neil Casey35LonsdaleDave Caffrey
Division 1Lee Martin35Elite AChris Norbury
Division 1John Foster35Brownedge BlueAlan Jackson
Division 1Lee Martin35Elite AChris Norbury
Division 2Jason Bradley35Elite EAndy Clough
Division 1Daniel Jassi35Elite CConnor Cunningham
Division 1Gordon Yates35St Georges AKeith Farrinton
Division 2Andrew Evans35St Anthonys BDave Eastham
Division 3Alex Connolly35Broughton BNeil Bucklitch
Division 1Stephen Rowlings35Elite BNigel Holmes
Division 1Johnny Wignall35Freckleton ASteve Berry
Division 4Steve Lewitowski 35Ashton BC ADarren Pickering
Division 2Craig Davis 35Deepdale LabourDave Birtles
Division 1Nishant Barot 35St Gregorys ABarry Johnson
Division 3Jack Lindsay 35Deepdale JoesBen Clarkson
Division 1Darren Eccles 35New Meadow St AScott Haydon
Division 1Darren Eccles 35New Meadow St AScott Haydon
Division 2Adam Searle 35New LongtonJohn Hilton
Division 1Mark Slattery 35Elite AAdrian Wilding
Division 1Nev Whalley 35Brownedge BlueAlan Jackson
Division 1Simon Robertson 35Brownedge RedAlan Jackson
Division 1Jack Dadey35Elite BPaul Hamriding
Division 1Darren Riley35Eccleston ACharlie Rossiter
Division 4Dave Jolly34Whittingham ADave Carling
Division 1Ben Messent34St Gregorys ACarl Bromley
Division 1Lee Bridge34St Georges AName
Division 1John Snape34Fulwood RedJohn Foster
Division 4Stuart McDowell34St Wilfrids BJohn Farrimond
Division 3Ben Robinson34Ansdell Inst.Martin Hall
Division 1Chris Norbury34Elite ANev Whalley
Division 1Brian Mangan34St Gregorys ACharlie Rossiter
Division 1Brandon Crook34St Georges ARob Fairley
Division 3Peter Haslam34Nets BarDavid Crank
Division 1Stephen Rowlings34Broughton AJason Tart
Division 1Craig Millward34Broughton AStephen Galbraith
Division 1Craig Millward 34Elite CBrian Mangan
Division 2Jason Bradley 34Lostock Cons AHoward Hodson
Division 2Gareth Millward 34Deepdale LabourDanny Dolan
Division 1John Foster 34Elite BJohn Snape
Division 2Liam Foley 34Grimsargh ClubSam Worden
Division 1Chris Norbury 34Elite AStephen Galbraith
Division 4Tom Wood 34Elite FPaul Sleddon
Division 1Alan Jackson 34Broughton AStephen Galbraith
Division 2Andy Sanderson 34St Anthonys BMick Rainford
Division 2Craig Crossley 34Acregate AMichael Johnson
Division 1Lee Martin 34New Meadow St ASteve Almond
Division 2Ryan Kellett34Fulwood BluePaul Hindle
Division 4John Murray3455th Club BlackJack Lindsay
Division 4John Murray34New Meadow Sreet BPhil Burke
Division 4Peter Sharples34St Wilfrids BJames Rawcliffe
Division 4Peter Wignall3355th Club BlackHappy Yalanki
Division 4Rob Lonsdale33Ashton BC BMichael Bates Tracey
Division 1Simon Robertson33Brownedge RedPaul Woodruff
Division 1Ashley Hudson33Brownedge BluePeter Cross
Division 1Rob Dodd33Brownedge BlueJohn Hoyle
Division 1Matthew Brown33Brownedge RedNishant Barot
Division 1Leigh Robinson33St Gregorys ANishant Barot
Division 3Paul Barlow33Nets BarMark Skellorn
Division 1Graham Marsden33Broughton ADave Whalley
Division 1Aaron Cooper33Brownedge BluePaul Hamriding
Division 1Luke Sullivan33Eccleston ADarren Riley
Division 2Robert Marshall33New LongtonVic Walmsley
Division 3Tony Reynolds33LonsdaleHeath Bamber
Division 1Paul Woodruff33St Gregorys AJack Dadey
Division 4Nevin Lupton 33St Wilfrids BJohn Fordham
Division 1John Foster 33Greenlands AJason Crossley
Division 1Lee Bridge 33St Georges ALee Cromie
Division 1Paul Woodruff 33St Gregorys ALuke Sullivan
Division 2Mick Jolly33Deepdale LabourGary Dewhurst
Division 1Mark Slattery33Elite BSteve Almond
Division 1Gary Adamson 33Brownedge RedAnthony Beasley
Division 2Greg Leeming 33Lea SocialGary Dewhurst
Division 1Craig Millward33Elite CJack Dadey
Division 3Steve Morris33Eccleston BBob Cartmell
Division 1Jack Dadey33Elite BRoger Brakewell
Division 3Alex Connolly32Bamber Bridge ConsMick Ince
Division 1Alan Waring32Eccleston ABarry Doherty
Division 3Martin Fleetwood32St EdwardsAlan Bamber
Division 2Mick Jolly32Deepdale LabourSam Worden
Division 2Chris Brierley32Grimsargh ClubAlan Bolan
Division 1Ryan Hough32Elite BNigel Holmes
Division 1John Snape32St Georges ANeil Kershaw
Division 2Michael Johnson32St GerardsClive Bond
Division 1Scott Haydon32New Meadow St AAaron Cooper
Division 2Gareth Millward32Euxton Inst.Ryan Walkden
Division 1Alan Waring32Brownedge RedAnthony Beasley
Division 1Rob Dodd32New Meadow St ADougie Moody
Division 1Stephen Galbraith32Broughton AJohn Ratcliffe
Division 3Tony Bennett32Eccleston BFrank Hastie
Division 1Gary Adamson32Brownedge RedMatthew Brown
Division 3Mick Waring32St Georges BRobert Marsh
Division 3Ben Robinson32LonsdaleAndy Bate
Division 1Mark McDonagh32Brownedge BlueAshley Hudson
Division 2Andrew Evans32St Anthonys BBill Haydon
Division 1Nishant Barot32Brownedge BlueAlan Jackson
Division 4Dave Jolly32Whittingham BJohn Fordham
Division 1Johnny Wignall32Brownedge RedAnthony Beasley
Division 2Ryan Kellett32Fulwood BluePaul Jnr. Worden
Division 2Ken Ogden32Elite ELiam Taylor
Division 1Nigel Holmes32St Gregorys AMick Wignall
Division 1Gary Adamson32Fulwood RedDave Whalley
Division 1Sean Hanley32Fulwood RedSam Cornall
Division 1Andy Booker32Fulwood RedDave Southworth
Division 4Nevin Lupton32New Meadow Sreet BCraig Chester
Division 1Keith Farrinton 32Brownedge BlueDanny Blair
Division 1Nigel Holmes 32Elite BSean Hanley
Division 2Liam Foley 32Deepdale LabourJason Stafford
Division 1Andy Booker 32Fulwood RedLee Bridge
Division 1Terry Jnr Parkinson 32Greenlands ARyan Hough
Division 3Lee Marshall 32Eccleston BCalum McKenzie
Division 2Mick Jolly 32Deepdale LabourPaul Dalton
Division 1Keith Farrinton 32Brownedge BlueGordon Yates
Division 4Nevin Lupton 32St Gregorys BGary Harvey
Division 2John Hilton 32St GerardsClive Bond
Division 1Nishant Barot 32Greenlands AGary Snape
Division 2Andy Clough 32St Anthonys BAdam Searle
Division 2Dave Birtles 32New LongtonMartin Sutton
Division 1Ashley Hudson 32Elite BJack Dadey
Division 1Ashley Hudson 32Elite BJack Dadey
Division 1John Snape 32Fulwood RedCarl Bromley
Division 1Gary Snape 32Greenlands ABarry Johnson
Division 1Barry Doherty32St Georges ADave Whalley
Division 4Jason Smith32New Meadow Sreet BJohn Murray
Division 3Jamie Wayne 32Eccleston BNeil Casey
Division 1Chris Hoare 32Freckleton ASteve Berry
Division 2Ryan Walkden 32Wilbraham APaul Jnr. Worden
Division 3Neil Curtis 32St Anthonys ANeil Swinson
Division 3Neil Curtis 32St Anthonys ANeil Swinson
Division 1Nev Whalley32Elite CJohn Foster
Division 1Sam Cornall32Eccleston AAlan Waring
Division 2Richard Mason32Fulwood BlueMike Steel
Division 1Johnny Wignall32Elite APeter Cross
Division 1Mick Wilson31New Meadow St ANorman Brown
Division 4Paul Edwards31Ashton BC BMartin Woods
Division 1Matthew Brown31St Georges AGordon Yates
Division 2Lewis Almond31Elite ESteve Atkin
Division 1Paul Hamriding31St Gregorys AGary Snape
Division 4Keith Fagan31New Meadow Sreet BCharlie Duffy
Division 2Matthew Hall31St Anthonys BBilly Thorpe
Division 1Gary Snape31Brownedge RedTerry Worden
Division 1Craig Millward31Elite CMick Wilson
Division 3Neil Curtis31Ansdell Inst.Gary Martin
Division 1Steve Berry31Eccleston AJohn Nelson
Division 1Rob Dodd31Elite CCraig Millward
Division 3Ian Crook31St Georges BMartin Fleetwood
Division 1Gary Adamson31Freckleton ASheldon Ward
Division 1Dave Whalley31Brownedge RedBarry Johnson
Division 1Dave Whalley31Broughton ACarl Bromley
Division 1Steve Almond31New Meadow St ATerry Worden
Division 1Sean Hanley31Brownedge BlueRob Dodd
Division 1Daniel Jassi31Elite CBrandon Crook
Division 1Chris Hoare31Eccleston AStuart Almond
Division 2Jason Bradley31St GerardsGeoff Wilkinson
Division 2Craig Crossley 31St GerardsMatthew Hall
Division 2Jason Bradley 31Lostock Cons AHoward Hodson
Division 3Jack Lindsay 31St Gregorys BPeter Wignall
Division 1Rob Dodd 31Brownedge BlueAdrian Wilding
Division 3Ross Stevens 31Nets BarNeil Casey
Division 1Farahk Ajaib 31Brownedge RedSimon Robertson
Division 1James Cahill 31Greenlands APaul Woodruff
Division 1Dean Holding 31St Georges ADarren Eccles
Division 3Rick Beesley 31Ansdell Inst.Martin Fleetwood
Division 2Tom Howarth 31St Wilfrids AMichael O'Sullivan
Division 1John Snape 31Fulwood RedCarl Bromley
Division 1Terry Worden31Brownedge RedJohn Salthouse
Division 1Peter Cross31Brownedge RedSimon Robertson
Division 1Ryan Hough31Eccleston ACarl Bromley
Division 1Darren Eccles 31Elite ASteve Roscoe
Division 1Matthew Brown 31Elite ATerry Rowley
Division 2Alan O'Rourke 31Deepdale LabourSteve Hall
Division 1Steve Cody31Fulwood RedAaron Cooper
Division 3Danny Bolton31Eccleston BCalum McKenzie
Division 2Phil Smith31Euxton Inst.Ste Pressler
Division 1Chris Norbury31Elite AGary Adamson
Division 4Matt Nicholas30Ashton BC AJohn Percival
Division 1Andy Booker30Fulwood RedNigel Holmes
Division 1Steve Cody30Fulwood RedJohn Gibson
Division 2Michael Johnson30Acregate AJason Bradley
Division 2Tom Howarth30St Wilfrids AMick Rainford
Division 3Andy Brady30LonsdaleLee Youd
Division 1Lee Martin30St Georges ASheldon Ward
Division 2Ian Hodges30New LongtonEamonn Macken
Division 1Ashley Hudson30New Meadow St AGraham Marsden
Division 1Chris Norbury30Elite ALee Martin
Division 1Mick Wignall30Freckleton AMick Wilson
Division 1Jason Crossley30Brownedge RedSteve Roscoe
Division 1Gordon Yates30St Georges AKeith Farrinton
Division 1Farahk Ajaib30Broughton APeter Billington
Division 2Lewis Almond30Deepdale LabourJames Peoples
Division 2Gary Dewhurst30New LongtonJason Stafford
Division 2Andrew Evans30Grimsargh ClubAlan Bolan
Division 1Sheldon Ward30Freckleton AChris Norbury
Division 1Darren Eccles30Freckleton ALuke Sullivan
Division 1Dave Southworth 30Greenlands AGary Snape
Division 4Jason Smith 30Elite FJack Crank
Division 2Lewis Almond 30Elite ELee Standing
Division 3Steve Morris 30St Anthonys ABill Whittle
Division 1Brian Mangan 30St Gregorys AGary Adamson
Division 1Jack Dadey 30Elite BThomas Walters
Division 4John Farrimond 30Ashton BC AJohn Thorpe
Division 1Aaron Cooper 30Elite BJohn Foster
Division 1Aaron Cooper 30Elite BJohn Foster
Division 3Jamie Wayne 30St EdwardsGuy Dobson
Division 4Thomas Eastham 30Acregate AAlan Bolan
Division 1John Foster 30Broughton AGraham Banks
Division 1Chris Norbury30Elite CCraig Millward
Division 1Steve Berry30Brownedge RedBarry Johnson
Division 1Peter Cross 30Freckleton AAlan Waring
Division 1Nev Whalley 30Brownedge BlueAlan Jackson
Division 1Alan Waring 30Freckleton APeter Cross
Division 2Andy Sanderson 30St Wilfrids ALewis Almond
Division 2Anthony Talbot 30Deepdale LabourIan Hodges
Division 2Michael Johnson 30St Anthonys BPaul Dalton
Division 2Gareth Millward 30Wilbraham AAdrian Allen
Division 4Martin Bain 30Lostock Cons BAndy McKavett Snr.
Division 1Paul Latham30St Georges ALee Martin
Division 2Ryan Cromie29Acregate AJay Caunce
Division 1Nigel Holmes29Elite BRyan Hough
Division 4Dave Myers29St Gregorys BDerek Gee
Division 1Craig Millward29Eccleston ARoss Pilkington
Division 2Gareth Millward29Fulwood BlueIan Hodges
Division 4Jason Smith29St Wilfrids BMatt Nicholas
Division 1Carl Bromley29Greenlands ARyan Hough
Division 3Andy Bate29Wilbraham BSheldon Cromie
Division 1Brandon Crook29Broughton ACharlie Rossiter
Division 1Paul Woodruff29St Gregorys AStephen Galbraith
Division 1Barry Doherty29St Georges AJohn Ratcliffe
Division 4Nevin Lupton29Lostock Cons BMartin Woods
Division 1Chris Norbury29Elite ACarl Bromley
Division 2Howard Hodson29Lostock Cons AAdam Smith
Division 2Andrew Evans29Acregate AThomas Eastham
Division 1Dave Whalley29Broughton ACarl Bromley
Division 1Jack Dadey29Elite BFarahk Ajaib
Division 2Tony Porter29Grimsargh ClubMick Rainford
Division 3Neil Curtis29St EdwardsRobbie McCann
Division 1Tommy Taylor 29Fulwood RedJoe McAteer
Division 1Anthony Beasley 29Brownedge RedLee Bridge
Division 1Darren Riley 29Eccleston ANigel Holmes
Division 1Peter Billington 29Greenlands AJames Cahill
Division 1Rob Dodd 29Brownedge BlueAdrian Wilding
Division 3Neil Swinson 29St Anthonys AShane Beck
Division 2Jason Stafford 29New LongtonSam Leeming
Division 1Scott Haydon 29New Meadow St ADarren Eccles
Division 1Scott Haydon 29New Meadow St ADarren Eccles
Division 1Peter Billington 29Broughton ARob Dodd
Division 1Chris Norbury 29Elite AJohn Foster
Division 2Mark Parkinson 29St Wilfrids AArthur Cooke
Division 2John Paul O'Donnell 29Elite EMartin Sutton
Division 2James Peoples29Deepdale LabourArthur Cooke
Division 2Liam Foley29Deepdale LabourSteve Atkin
Division 2Steve Atkin 29Lostock Cons ATony Porter
Division 1Johnny Wignall 29Elite ATerry Worden
Division 1Johnny Wignall 29Elite ATerry Worden
Division 3Ross Stevens 29St Anthonys AStuart Laytham
Division 3Ross Stevens 29St Anthonys AStuart Laytham
Division 2Alan O'Rourke 29Lea SocialAdam Searle
Division 1Ashley Hudson 29Brownedge RedAnthony Beasley
Division 1Rob Dodd 29Brownedge RedSteve Roscoe
Division 1Aaron Cooper 29Brownedge RedTerry Worden
Division 2Lewis Almond29Lea SocialGraeme Clarkson
Division 4Tom Wood29Deepdale JoesMick Miller
Division 2Ryan Kellett28Fulwood BlueMatthew Hall
Division 1Farahk Ajaib28Eccleston AChristopher Hatton
Division 1Lee Cromie28Broughton ASam Cornall
Division 2Matthew Hall28St GerardsJohn Mulcahy
Division 3Andy Brady28LonsdaleJimmy Allen
Division 1Darren Eccles28Elite BTerry Jnr Parkinson
Division 2Jason Bradley28Grimsargh ClubTony Porter
Division 2Lewis Almond28New LongtonJohn Hilton
Division 1Ben Messent28Freckleton AJohn Hoyle
Division 2Mark Parkinson28St Wilfrids ADanny Dolan
Division 2Jason Stafford28New LongtonRyan Walkden
Division 1Charlie Rossiter28Elite BJonny Hannon
Division 3Darren Parkinson28Wilbraham BMartin Fleetwood
Division 2Lee Standing28Acregate AJohn Hilton
Division 4Tom Wood28Elite FJohn Percival
Division 1Luke Sullivan28Eccleston ADarren Riley
Division 4Andrew Owen28Ashton BC AMike Schurok
Division 3Ben Robinson28Ansdell Inst.Grant McKenzie
Division 2Jason Bradley28Deepdale LabourMick Jolly
Division 2Sam Worden28Grimsargh ClubPaul Hindle
Division 1Simon Robertson 28Brownedge RedDean Holding
Division 3Darren Parkinson 28Wilbraham BLuke Swinson
Division 1Lee Martin 28Brownedge RedTerry Worden
Division 2Alan O'Rourke 28Grimsargh ClubAlan Bolan
Division 3Nathan James 28Freckleton ASteve Almond
Division 1Paul Woodruff 28St Gregorys AMatthew Brown
Division 1Dean Holding 28Fulwood RedJohn Snape
Division 4Peter Sharples 28St Wilfrids BSteve Lewitowski
Division 1Ashley Hudson 28Broughton ACharlie Rossiter
Division 1Keith Farrinton 28Elite BTerry Jnr Parkinson
Division 1Keith Farrinton 28Elite BTerry Jnr Parkinson
Division 1Paul Woodruff 28Elite ADanny Blair
Division 1Darren Riley28Eccleston AJason Crossley
Division 2Sam Worden28Grimsargh ClubRichard Mason
Division 1Jack Dadey28Elite BGraham Marsden
Division 1Alan Waring28Eccleston AGary Snape
Division 3Shane Beck 28Eccleston BDavid Crank
Division 2Lee St.Louis 28Acregate AAdrian Allen
Division 4Paul Addinell 28St Wilfrids BAndrew Clegg
Division 1Barry Doherty 28New Meadow St AScott Haydon
Division 4Jack Dixon28Elite FDave Lewis
Division 3Nick Green28St Wilfrids BKeith Fagan
Division 1Andy Booker28Broughton ACharlie Rossiter
Division 4Tom Wood28Whittingham ABernard Bolton
Division 1Steve Almond27New Meadow Street ATommy Taylor
Division 2Craig Crossley27Euxton Inst.Geoff Wilkinson
Division 2Jason Bradley27Elite EPeter Sayer
Division 1Sheldon Ward27Brownedge BlueMark Bentham
Division 2Robert Marshall27Elite ELewis Almond
Division 1Aaron Cooper27Brownedge BlueSteve Berry
Division 2Sam Worden27Grimsargh ClubRicky Parkinson
Division 2Joe Kenyon27Euxton Inst.Dave Eastham
Division 3Shane Beck27St Georges BShaun Nightingale
Division 4Tom Wood27Elite FKeith Fagan
Division 1Rob Dodd27Brownedge BluePeter Billington
Division 2James Peoples27St Anthonys BBilly Thorpe
Division 1Luke Sullivan27St Georges ADean Holding
Division 4Happy Yalanki2755th Club BlackBernard Bolton
Division 4Dave Jolly27New Meadow Sreet BDarren Worgan
Division 1Terry Jnr Parkinson27Elite BDave Whalley
Division 4George Hesmondhalgh27Elite FBill Fordham
Division 1Luke Sullivan27Elite CNev Whalley
Division 2Dave Baxendale27New LongtonGraham Woof
Division 3Andy Brady27Broughton BEric Wilson
Division 3Andy Brady27Broughton BEric Wilson
Division 4Nevin Lupton27St Wilfrids BDave Carling
Division 2Robert Marshall27Fulwood BlueWayne Creer
Division 1Paul Woodruff27Brownedge BlueConnor Cunningham
Division 3Mark Aspden27Wilbraham BJoe Murphy
Division 3Mark Skellorn27Bamber Bridge Cons.Lee Marshall
Division 1Farahk Ajaib27Elite CAaron Cooper
Division 1Matthew Brown27Brownedge RedDarren Eccles
Division 1Brandon Crook27St Georges ARob Fairley
Division 2Jason Stafford27New LongtonRyan Kellett
Division 1Chris Hoare27Elite ATerry Rowley
Division 3Ben Robinson27Ansdell Inst.Grant McKenzie
Division 3Ross Stevens27Ansdell Inst.Calum McKenzie
Division 3Andy Brady27LonsdaleStev Royle
Division 2Andy Sanderson27St Wilfrids ASte Pressler
Division 1Steve Cody27Fulwood RedTerry Rowley
Division 3Paul Godkin27LonsdaleGary Martin
Division 2Sam Worden27Wilbraham AMark Weyer
Division 3Tony Bennett27Eccleston BDuncan Beaumont
Division 2Gary Dewhurst27Lostock Cons ASteve Hall
Division 1Gordon Yates27St Georges AMick Wignall
Division 4Paul Foley27Lostock Cons BPaul Addinell
Division 1Terry Jnr Parkinson27Brownedge RedAnthony Beasley
Division 4Graham Johnson 27Whittingham BMartin Bain
Division 2Iain Randell 27St GerardsGeoff Wilkinson
Division 1Jack Dadey 27Elite BAshley Hudson
Division 1Jack Dadey 27Elite BAshley Hudson
Division 1Rob Dodd 27Elite BNigel Holmes
Division 1Rob Dodd 27Elite BNigel Holmes
Division 4Brian Cross 27St Wilfrids BPeter Sharples
Division 2Francis Gregory 27Elite ETerry Snr Parkinson
Division 3Andy Brady27LonsdaleDarren Parkinson
Division 3Mark Langan 2755th Club BlackKen Parry
Division 1Brian Mangan 27Broughton AStephen Galbraith
Division 1Anthony Beasley 27Elite ADanny Blair
Division 4Tom Wood 27Ashton BC APhil Burke
Division 3Andy Bate 27LonsdaleIan Crook
Division 2Mick Jolly 27Deepdale LabourMatthew Hall
Division 1Jack Dadey 27St Georges ABrandon Crook
Division 1Keith Farrinton 27St Gregorys ABen Messent
Division 2Michael O'Sullivan 27Lea SocialAndy Dennis
Division 1Dean Holding27St Gregorys ABrian Mangan
Division 1Ben Messent27Elite BJohnny Clarke
Division 1Lee Bridge27St Gregorys AMick Wignall
Division 2Stu Kenyon27Deepdale LabourDanny Dolan
Division 4Harry Brown27Moor ParkRichard Clarkson
Division 2Sam Leeming27St GerardsMatthew Hall
Division 3Danny Bolton27Eccleston BCalum McKenzie
Division 1Stephen Rowlings27New Meadow St ASteve Almond
Division 2Robert Marshall27Fulwood BlueLiam Taylor
Division 4Peter Furesz2755th Club BlackMick Houghton
Division 4Nevin Lupton27St Wilfrids BAnthony Connolly
Division 3Martin Fleetwood27Eccleston BJamie Wayne
Division 4John Murray27St Wilfrids BAndrew Clegg
Division 1Charlie Rossiter26Elite ADanny Blair
Division 1Russ Lofthouse26St Gregorys AAlan Waring
Division 2Gareth Millward26Lea SocialGraeme Clarkson
Division 1Tommy Taylor26Fulwood RedBarry Johnson
Division 1Jason Tart26Broughton AScott Haydon
Division 1Andy Clough26St Anthonys BClive Bond
Division 2Lee St Louis26Grimsargh ClubAlan Bolan
Division 1Ashley Hudson26Brownedge BlueBrian Mangan
Division 1Dave Southworth26Broughton ABarry Doherty
Division 1Paul Woodruff26Brownedge BlueConnor Cunningham
Division 2Lee St.Louis26Grimsargh ClubAlan Bolan
Division 3Ben Robinson26St Georges BMarcus Crook
Division 3Martin Fleetwood26LonsdaleMartin Hall
Division 3Andy Brady26LonsdalePaul Barlow
Division 2Clive Bond26St Wilfrids ALiam Taylor
Division 2James Peoples26St GerardsGeoff Wilkinson
Division 3Martin Fleetwood26St Georges BIan Crook
Division 1Barry Johnson26Brownedge RedDave Whalley
Division 2Jason Bradley26Deepdale LabourMick Jolly
Division 1Rob Fairley26New Meadow St AAnthony Beasley
Division 2Vic Walmsley26St Anthonys BPaul Dalton
Division 2Martin Taylor 26Fulwood RedJohn Ratcliffe
Division 4Andrew Clegg 26St Wilfrids BJosh Coupe
Division 2Danny Dolan 26Grimsargh ClubTony Porter
Division 3John Parkinson 26Wilbraham BKeith Morris
Division 1Barry Doherty 26St Georges ARyan Hough
Division 2Sam Leeming 26St Anthonys BPeter Hardman
Division 3John Parkinson 26Broughton BMatt Draper
Division 3Janes Cahill26Greenlands ASteve Roscoe
Division 3Nick Green 26St Wilfrids BDave Lewis
Division 2Tom Heaps26Deepdale LabourAnthony Talbot
Division 2Andrew Evans26St Anthonys BTak Yeung
Division 1Chris Norbury 26Elite ASimon Robertson
Division 2Craig Crossley 26Euxton Inst.Billy Thorpe
Division 1Lee Martin 26New Meadow St ASteve Almond
Division 1Steve Whalley 26Brownedge BlueMark Bentham
Division 2Phil Smith 26St GerardsCliff Burnett
Division 2Alan O'Rourke 26Lea SocialAdam Searle
Division 1Jack Dadey26Elite BPaul Hamriding
Division 2Geoff Wilkinson26St GerardsSteve Atkin
Division 4John Mulcahy26Grimsargh ClubFrancis Allen
Division 3Simon Jackson26Bamber Bridge Cons.Dave Mayo
Division 1Farahk Ajaib26New Meadow St AStuart Almond
Division 1Terry Jnr Parkinson26Elite BSteve Roscoe
Division 2Richard Mason26Fulwood BluePhil Smith
Division 1Nev Whalley26St Georges ABrandon Crook
Division 1Steve Berry25Brownedge BlueAaron Cooper
Division 3Mark Aspden25LonsdaleAdrian Allen
Division 1John Snape25New Meadow St AMartin Harewood
Division 1Jason Crossley25Greenlands AGraham Marsden
Division 2Mark Parkinson25St Wilfrids ADave Birtles
Division 2Robert Marshall25Lea SocialAndy Dennis
Division 3Ian Crook25St EdwardsPaul Garstang
Division 2James Peoples25Deepdale LabourPaul Jnr. Worden
Division 2Mark Parkinson25Grimsargh ClubDarren Platt
Division 4Jack Dixon25Lostock Cons BRichard Clarkson
Division 3Peter Haslam25St Georges BJohn Dougan
Division 4Paul Halsall2555th Club BlackBen Wynn
Division 4Steve Lewitowski2555th Club BlackFeroz Clarkson
Division 1Gary Adamson25Fulwood RedJack Dadey
Division 1Jack Dadey25Fulwood RedGary Adamson
Division 3Andy Bate25LonsdaleDavid Crank
Division 1Brian Mangan25Eccleston ARoss Pilkington
Division 2James Peoples25New LongtonRay Miller
Division 2Lee Standing25Acregate ATom Heaps
Division 1Luke Sullivan25St Georges ADean Holding
Division 2Ryan Walkden25Fulwood BlueGareth Millward
Division 4Gary Chew25Ashton BC BMickey Pickett
Division 3Simon Jackson25Bamber Bridge Cons.Francis Allen
Division 3Adrian Allen25Greenlands BGrant McKenzie
Division 1Gary Adamson25Eccleston ARoss Pilkington
Division 1Ryan Hough25Brownedge RedMatthew Brown
Division 2Terry Snr Parkinson25Elite EMick Rainford
Division 1Dave Whalley25Broughton ALee Martin
Division 1Lee Cromie25Greenlands AChristopher Hatton
Division 1Jason Tart25Broughton ALee Bridge
Division 1Christopher Hatton25Greenlands ALee Cromie
Division 2Alan Bolan25Fulwood BlueRichard Mason
Division 1John Snape25Fulwood RedJason Crossley
Division 1Terry Worden25Brownedge RedAdrian Wilding
Division 1Chris Norbury25Brownedge RedSimon Robertson
Division 1Danny Blair25Brownedge RedBarry Johnson
Division 1Terry Rowley25Brownedge RedSteve Roscoe
Division 2Phil Cook25St GerardsBilly Copp
Division 3Martin Fleetwood25LonsdaleBill Whittle
Division 4John Mulcahy25Grimsargh ClubAndy Clough
Division 1Chris Norbury25Elite AJason Crossley
Division 1Graham Marsden25New Meadow St ASimon Robertson
Division 3Alan Joseph25Wilbraham BSte Crook
Division 1Jack Dadey25Elite BFarahk Ajaib
Division 3Peter Haslam25Eccleston BEric Wilson
Division 1John Snape25Brownedge BluePaul Taylor
Division 1Paul Woodruff25St Georges ALee Bridge
Division 1Alan Waring25Broughton ADave Southworth
Division 2Andy Sanderson25St Wilfrids AGareth Millward
Division 2Andy Sanderson25St Wilfrids AGareth Millward
Division 2James Peoples25Deepdale LabourKenny Sutton
Division 1Jake Robinson25Greenlands ALeigh Robinson
Division 1Jack Dadey25Brownedge RedSteve Roscoe
Division 1Jack Dadey25Brownedge RedSteve Roscoe
Division 3Joe Murphy25Nets BarRobert Marsh
Division 2Matthew Hall 25St GerardsCraig Crossley
Division 4Dave Jolly 25Ashton BC BStuart Procter
Division 2Mick Jolly 25Deepdale LabourJohn Anderton
Division 3John Parkinson 25Wilbraham BGary Martin
Division 2Stu Kenyon 25St GerardsIan Hodges
Division 2Jason Stafford 25New LongtonAndy Sanderson
Division 2Mick Rainford 25St Anthonys BTom Heaps
Division 4Richard Kay 25Elite FMark Maher
Division 2Tom Howarth 25New LongtonVic Walmsley
Division 2Jason Bradley 25Elite EJoe Kenyon
Division 2Jason Bradley 25Elite EJoe Kenyon
Division 2Mick Jolly 25Deepdale LabourJohn Hilton
Division 3Neil Casey 25Broughton BRob Newsham
Division 1Craig Millward 25Brownedge RedSteve Roscoe
Division 2Dave Baxendale 25Lostock Cons AGary Dewhurst
Division 1Brian Mangan 25St Gregorys AGary Adamson
Division 4Tom Wood 25Elite FPaul Sleddon
Division 4Matt Nicholas 25St Wilfrids BAndrew Schurok
Division 1Johnny Wignall 25New Meadow St AGraham Marsden
Division 1Johnny Wignall 25New Meadow St AGraham Marsden
Division 2Arthur Cooke 25Lostock Cons AThomas Eastham
Division 4Keith Fagan 25New Meadow Sreet BRichard Kay
Division 1Paul Woodruff 25Greenlands AJames Cahill
Division 3Steve Morris 25Wilbraham BJohn Parkinson
Division 1Lee Martin 25St Georges AChris Norbury
Division 2Richard Mason 25Fulwood BlueMichael Johnson
Division 1Lee Bridge 25St Georges ATerry Rowley
Division 2Phil Smith 25St Wilfrids AGary Dewhurst
Division 1Chris Norbury 25St Georges ALee Martin
Division 2Lewis Almond 25New LongtonIain Randell
Division 2Chris Topping 25St Anthonys BPaul Dalton
Division 2Lee Standing 25Fulwood BlueJohn Anderton
Division 4Keith Fagan 25New Meadow Sreet BNathan Moss
Division 1Andy Booker 25Fulwood RedChris Hoare
Division 1Brian Mangan 25EliteATerry Rowley
Division 1Lee Martin25St Georges AStephen Galbraith
Division 1Mike Burke25Eccleston ALeigh Robinson
Division 1Brandon Crook25St Georges APeter Billington
Division 1Steve Berry25Brownedge RedBarry Johnson
Division 2Sam Leeming25St Wilfrids ACarl Howarth
Division 4Steve Lewitowski 25Ashton BC ALewis Maynard
Division 2Howard Hodson 25Lostock Cons AWayne Creer
Division 4Happy Yalanki 2555th Club BlackDave Jolly
Division 1Paul Woodruff 25Broughton ADave Whalley
Division 2Andy Clough 25Euxton Inst.Dave Howarth
Division 1Craig Millward 25Brownedge BluePaul Taylor
Division 1Andy Booker 25Brownedge RedTerry Worden
Division 1Paul Hamriding 25St Gregorys ASteve Almond
Division 3Paul Godkin 25LonsdaleJohn Dougan
Division 1Mick Wignall 25St Gregorys AJohn Ratcliffe
Division 2John Barlow 25St Wilfrids AMark Parkinson
Division 1Andy Pickering 25St Georges ALee Bridge
Division 1Aaron Cooper 25Brownedge RedTerry Worden
Division 4Brian Cross 25Whittingham APeter North
Division 3Shaun Nightingale25St Georges BSheldon Cromie
Division 4John Fordham25Whittingham BGary Harvey
Division 2Pete Addison25St Anthonys BGeoff Hindle
Division 1Jack Dadey25Elite CCraig Millward
Division 1Graham Marsden25New Meadow St ADaniel Jassi
Division 1Alan Waring25New Meadow St AJohn Ratcliffe